• 02582659548
  • 0552 716 99 99
  • iletisim[@]faziletvinc.com
Hakkımızda

1991 yılında Denizli'de oto elektrikçiği ile başlayan hizmetlerimiz; 1993 Yılından bu güne  Fazilet Vinç Olarak Devam Etmektedir. Her geçen gün hedeflerini büyüterek gelişen Fazilet Vinç, 2002 yılında makine parkını yenileyip, tamamen değiştirdi. Hizmet ve yönetim anlayışında sunduğu kaliteyle kısa zamanda söktörün güvenini kazandı ve bu güveni yıllardır hiç zedelemedi.

Fazilet Vinç’ın kalite anlayışı müşterilerine olan saygısıdır. İlk hedefi müşterilerinin vinç ve forklift ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak olan Fazilet Vinç, güvenilir ve sağlam bir altyapı kurmayı kendine ilke edindi.Zamanında teslim ve yüksek kalite standartları ile müşteri memnuniyetini önplana çıkarttı. Kalite anlayışı şehiriçi ve şehirdışında tüm piyasanın güvenini kazanan Fazilet Vinç, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşterinin beklentilerini eksiksiz yerine getirmektir.

Sürekli gelişim kuruluşundan itibaren şirket kültürü olarak benimseyen Fazilet Vinç, kaliteli iş bitirme ve hizmet anlayışıyla işine ve müşterisine olan saygısını göstererek, Türkiye’nin her yerinde işini yapmaya devam ediyor.

MüşterilerimizYorumlarımız